Relacja z 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zawidowie

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Dnia 15 stycznia od godziny 8:00 na ulicach miasta Zawidów pojawili się wolontariusze 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegorocznej akcji przyświecał cel „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”.

Zawidów od wielu lat włącza się do akcji. Od samego rana wolontariusze w liczbie 50 osób spacerowali po ulicach miasta z puszkami, zbierając pieniążki od przechodniów. O godzinie 16:00 rozpoczęła się orkiestrowa zabawa w Ośrodku Kultury w Zawidowie gdzie czekały na nas różne stanowiska jak i występy. Każde dziecko mogło wrócić do domu z pomalowaną twarzą oraz balonikiem w kształcie zwierzątka, dorośli zaś mogli zmierzyć poziom cukru we krwi bądź ciśnienie. Na scenie zagościły między innymi: zespół ludowy Jarzębina, zespół Cazzo oraz Studio Piosenki Magdaleny Januszkiewicz - Buras. 

Nie obyło się również bez licytacji, podczas której mieszkańcy Zawidowa "bili się" o WOŚP'owe artykuły. Całodzienna zbiórka pieniędzy połączona z dobrą zabawą pozwoliła na ustanowienie nowego rekordu w Zawidowie w wysokości 19 700 zł! Wynik ten pozwala stwierdzić, że w tak małym miasteczku jak Zawidów, są osoby o wielkich sercach, chętne nieść pomoc bliźnim!

 

Podoba Ci się nasza fotorelacja? Chciałbyś mieć świetne zdjęcia ze swojej imprezy? Skontaktuj się z nami a na pewno przyjedziemy!
e-mail: info@wregionie.pl lub tel. 509 833 056

 

5.0 na 5 na podstawie 2 głosów

 

Zobacz również

RELACJA Z FINAŁU DNI ZGORZELCA 2017 - II DZIEŃ (NIEDZIELA)

Niedziela 25 czerwca była ostatnim dniem tegorocznych Dni Zgorzelca 2017. Jak zwykle…

Relacja z Finału Dni Zgorzelca 2017 - I dzień (sobota)

Pierwszy dzień Finału Dni Zgorzelca 2017 już za nami, jeśli kogoś tam zabrakło, to ma…

Relacja z Międzynarodowego Dnia Inwalidy 2017 w Zgorzelcu

W dniach od 23 do 25 marca w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu odbyło się trzecie naukowe…