Marek Dyjak w Zgorzelcu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dnia 21 listopada (sobota) o godz. 18:00 wystąpi Marek Dyjak w Zgorzelcu
 
Termin: 21 listopada 2015r. godz. 18:00
Miejsce: Miejski Dom Kultury, ul. Parkowa 1, 59-900 Zgorzelec
Wstęp: bilety w cenie 25 zł
 
Opis:
 
Tegoroczne Zgorzeleckie Spotkania z Teatrem serwują nie tylko spektakle, ale również koncerty poezji śpiewanej i teatru piosenki. Na scenie Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu wystąpi Marek Dyjak! 
 
Marek Dyjak to rasowy pijak i niedoszły samobójca, ale zarazem wyśmienity wokalista! Na co dzień ukrywa się pod maską depresyjnego mruka, lecz w środku jest to na prawdę pogodny człowiek. 
 
Urodził się on 18 kwietnia 1975 roku. Ukończył zawodówkę, zdobył wykształcenie hydrauliczne i prowadził proste życie. On jednak chciał więcej i stał się - jak sam siebie nazywa - barowym grajkiem. 
Ówczesne życie i alkohol doprowadziło go do momentu, w którym postanowił popełnić samobójstwo. Stało się to na Wielkanoc 2008 roku. Mimo, że pogotowie stwierdziło zgon, wybudził się ze śpiączki po kilku dniach, nic nie pamiętając. 
 
Jego styl jest kontrowersyjny, który wielu osobom nie odpowiada. Przyciąga on jednak uwagę wielu koneserów dobrej muzyki. Obrał on swoją własną drogę artystyczną, dzięki której jest po prostu sobą. Jego twórczość charakteryzuje mocny głos oraz mocne utwory.
Na spotkanie z tą niezwykłą postacią zapraszamy 21 listopada 2015 roku o godzinie 18:00 do Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu.
 
(źródło: MDK Zgorzelec / wregionie)

 

Zobacz również

RELACJA Z FINAŁU DNI ZGORZELCA 2017 - II DZIEŃ (NIEDZIELA)

Niedziela 25 czerwca była ostatnim dniem tegorocznych Dni Zgorzelca 2017. Jak zwykle…

Relacja z Finału Dni Zgorzelca 2017 - I dzień (sobota)

Pierwszy dzień Finału Dni Zgorzelca 2017 już za nami, jeśli kogoś tam zabrakło, to ma…

Relacja z Międzynarodowego Dnia Inwalidy 2017 w Zgorzelcu

W dniach od 23 do 25 marca w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu odbyło się trzecie naukowe…