Festiwal Działań Muzycznych 2014 w Bogatyni

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

altDnia 29 sierpnia (piątek) o godz. 16:00 odbędzie się Festiwal Działań Muzycznych na Wzgórzu Obserwator w Bogatyni. Usłyszymy m.in. Gentleman's Dub Club z Anglii, Lao Che, Damian SyjonFam i Sweety Kitty.

Festiwal ma skłonić mieszkańców Bogatyni i okolic do kontaktu z dobrą i wartościową muzyką. Tak jest od wielu lat, gdzie promuje muzyczne trendy i ambitny, nietuzinkowy przekaz. Dodatkowo ma skłonić do rozmyśleń i służyć do odkrywania siebie, pozwalając czerpać nowe pomysły i rozwijać postrzeganie muzyki.

Festiwal cieszy się dużym zainteresowaniem, co potwierdza zeszłoroczna edycja, podczas której wystąpił zespół Naaman; dlatego też organizatorzy chcą podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej.

 

Artyści:alt

Gentleman's Dub Club – formacja anglików, którzy znani są z energetycznej mieszanki stylów takich jak reggae, ska, dub i dubstep. 9-osobowy skład na sprawi że nikt pod sceną nie pozostanie w bezruchu. To zespół, który nawet najbardziej opornych słuchaczy porwie do tańca. Gentleman's Dub Club będą gwiazdą tegorocznego Festiwalu.

altDamian SyjonFam - młody, niezwykle zdolny a jego teksty mają głęboki sens. To na pewno będzie występ, którego długo nie zapomnimy, ponieważ jest to artysta który oczarował już wielu podczas alternatywnych festiwali tego sezonu.alt

Lao Che – crossoverovy zespół , zwycięzca sondy publikowanej na stronie Telewizji Bogatynia. Występ formacji Lao Che w Bogatyni będzie debiutem tego artysty w naszym regionie. Podczas koncertu będzie można uszłyszeć na żywo m.in. materiał z płyty „Gusła” czy rewelacyjne numery z „Sountracku”.

altSweety Kitty - zespoł ze Zgorzelca. Początkowo działał jako projekt studyjny, a jego działalność polegała jedynie na udostępnianiu utworów w internecie. Swój debiut sceniczny zaliczyli podczas Muzycznej Zadymy 2014, podczas której ostatecznie zajęli pierwsze miejsce.

Wstęp Wolny.
Serdecznie zapraszamy!

Miejsce: Wzgórze Obserwator, 59-920 Bogatynia
źródło: Festiwal Działań Muzycznych{dmMaps strt="1408100709" DO NOT EDIT/REMOVE, HIDDEN ON THE FRONTEND ;) }

 

Zobacz również

RELACJA Z FINAŁU DNI ZGORZELCA 2017 - II DZIEŃ (NIEDZIELA)

Niedziela 25 czerwca była ostatnim dniem tegorocznych Dni Zgorzelca 2017. Jak zwykle…

Relacja z Finału Dni Zgorzelca 2017 - I dzień (sobota)

Pierwszy dzień Finału Dni Zgorzelca 2017 już za nami, jeśli kogoś tam zabrakło, to ma…

Relacja z Międzynarodowego Dnia Inwalidy 2017 w Zgorzelcu

W dniach od 23 do 25 marca w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu odbyło się trzecie naukowe…