Koncert zespołu STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO w Jeleniogórskim Centrum Kultury

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

altDnia 12 kwietnia (sobota) o godz. 19:00 odbędzie się koncert zespołu STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO w Jeleniogórskim Centrum Kultury.

Legendarna grupa STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO wciąż przemierza koncertowe szlaki. Zespół niezmiennie złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki - od najstarszych (np. Blues o 4 nad ranem, Jak, Komunia, Blues dla Małej) po najnowsze (Topielica czy Ogień zapłonie w nas) – które ukazały się na najnowszej płycie zespołu.
Soczyste i aromatyczne brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali. Uwagę słuchaczy na przeszło dwie godziny przykuć powinny: gitary 6 i 12 strunowe, dobro, cajon, kontrabas oraz niepowtarzalne brzmienie harmonijki ustnej.

Skład zespołu:
KRZYSZTOF MYSZKOWSKI – śpiew, gitara, harmonijka ustna
BOLO PIETRASZKIEWICZ – gitary, cajon
ROMAN ZIOBRO – kontrabas, gitara basowa

UWAGA! NOWA PŁYTA
3 września 2013 miała miejsce premiera nowego dwupłytowego albumu Starego Dobrego Małżeństwa „Mówi mądrość”, który zespół będzie promować podczas koncertu. Oczywiście nie zabraknie też podczas jeleniogórskiego koncertu tych najważniejszych utworów z repertuaru Starego Dobrego Małżeństwa, które publiczność kocha nad życie.

Bilety: 35 zł do nabycia w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30 oraz na www.bilety.jck.pl. Kasa czynna od wtorku do piątku w godzinach 13.00 - 18.00 oraz na 2 godziny przed wydarzeniem.

Adres: Sala Widowiskowa JCK, ul. Bankowa 28/30, Jelenia Góra
źródło: JCK{dmMaps strt="1396257308" DO NOT EDIT/REMOVE, HIDDEN ON THE FRONTEND ;) }

 

Zobacz również

RELACJA Z FINAŁU DNI ZGORZELCA 2017 - II DZIEŃ (NIEDZIELA)

Niedziela 25 czerwca była ostatnim dniem tegorocznych Dni Zgorzelca 2017. Jak zwykle…

Relacja z Finału Dni Zgorzelca 2017 - I dzień (sobota)

Pierwszy dzień Finału Dni Zgorzelca 2017 już za nami, jeśli kogoś tam zabrakło, to ma…

Relacja z Międzynarodowego Dnia Inwalidy 2017 w Zgorzelcu

W dniach od 23 do 25 marca w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu odbyło się trzecie naukowe…