Koncert Jazzowy Kłos & Dąbrowski Project w Afirmacja Club & Restaurant w Zgorzelcu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

3 kwietnia o godz. 19:00 w Afirmacja Club & Restaurant w Zgorzelcu wystąpi zespół Kłos & Dąbrowski Project. To już trzeci raz gdy będągrali na scenie Zgorzeleckiej Afirmacji. Tym razem jest, to wyjątkowy raz, gdyż są świeżo po wydaniu swojej pierwszej płyty. Płyty, którą możecie nabyć już teraz w Afirmacji

Muzycy wchodzący w skład zespołu Kłos & Dąbrowski Project są inicjatorami koncertów z zagranicznymi gwiazdami – ich najnowszym projektem jest współpraca z Mike’em Russellem – amerykańskim gitarzystą, wokalistą i kompozytorem często opisywanym jako muzyczne połączenie Georga Bensona, Ala Mac Kaya z dodatkiem wrażliwości B.B Kinga. Mike Russell był założycielem jazz-rockowej formacji Walter Forest, która w latach siedemdziesiątych współpracowała z Andym Warholem. Wielkim sukcesem w karierze kompozytorskiej Russella była płyta "BLACK WOMAN" nagrana przez Glorię Taylor i nagrodzona statuetką GRAMMY. W 1996 roku Mike Russell założył zespół o nazwie MIKE RUSSELL BAND, łączący jazzowo- soulowo – funkowe brzmienia. Występował z ikonami sceny muzycznej jak: Eddie Harris oraz Billy Bang. Obecnie jest członkiem oraz współautorem zespołu BLACK HERITAGE – zespół koncertuje w Stanach Zjednoczonych oraz Europie.

Bilety w cenie 15zł (przedsprzedaż) oraz 25zł w dniu koncertu do nabycia w Afirmacja Club & Restaurant: ul.Partyzantów 2, 59-900 Zgorzelec tel. 756480808, a także w recepcji hotelu Placebo: ul.Łużycka 33B, 59-900 Zgorzelec tel. 756450500.

{dmMaps strt="1395677054" DO NOT EDIT/REMOVE, HIDDEN ON THE FRONTEND ;) }

 

Zobacz również

RELACJA Z FINAŁU DNI ZGORZELCA 2017 - II DZIEŃ (NIEDZIELA)

Niedziela 25 czerwca była ostatnim dniem tegorocznych Dni Zgorzelca 2017. Jak zwykle…

Relacja z Finału Dni Zgorzelca 2017 - I dzień (sobota)

Pierwszy dzień Finału Dni Zgorzelca 2017 już za nami, jeśli kogoś tam zabrakło, to ma…

Relacja z Międzynarodowego Dnia Inwalidy 2017 w Zgorzelcu

W dniach od 23 do 25 marca w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu odbyło się trzecie naukowe…