Koncert Karnawałowy Państwowej Szkoły Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

6 lutego o godzinie 17.00 w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu odbędzie się Koncert Karnawałowy organizowany przez uczniów i pedagogów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu oraz Łużyckie Stowarzyszenie Wszechstronnego Wspierania Kultury w Zgorzelcu

Podczas koncertu odbędzie się kwesta, z której dochód przeznaczony zostanie na zakup nowych instrumentów do zgorzeleckiej szkoły muzycznej.

Zgorzelecka szkoła muzyczna już od 48 lat prowadzi nieprzerwaną działalność edukacyjną i kulturalną w naszym regionie. Wśród wychowanków szkoły nie brakuje utalentowanych muzyków, którzy z powodzeniem kontynuują rozpoczętą przy ul. Langiewicza przygodę z muzyką, odnosząc sukcesy i rozwijając muzyczne kariery. To szkoła z pasją, która uwrażliwia, ale też uczy dyscypliny, odpowiedzialności i konsekwencji dlatego warto ją wspierać.

Licząc na Państwa zrozumienie i wsparcie, uczniowie, pedagodzy oraz rodzice i stowarzyszenie wspierające szkołę zapraszają serdecznie wszystkich miłośników muzyki na przepiękny Koncert Karnawałowy, na którego repertuar złożą się znane i lubiane utwory od klasycznych po rozrywkowe, dobrane tak, aby zapewnić publiczności dobrą zabawę i miłe wrażenia.

Wstęp na imprezę jest darmowy, jednak w jej trakcie odbędzie się kwesta na rzecz szkoły. Dochód z niej zostanie przeznaczony na zakup nowych instrumentów. Będzie też można zakupić ciasto upieczone przez zaangażowanych w akcję rodziców naszych uczniów.

źódło: Dorota Adaszewska / UM Zgorzelec  {dmMaps strt="1390935967" DO NOT EDIT/REMOVE, HIDDEN ON THE FRONTEND ;) }

 

Zobacz również

RELACJA Z FINAŁU DNI ZGORZELCA 2017 - II DZIEŃ (NIEDZIELA)

Niedziela 25 czerwca była ostatnim dniem tegorocznych Dni Zgorzelca 2017. Jak zwykle…

Relacja z Finału Dni Zgorzelca 2017 - I dzień (sobota)

Pierwszy dzień Finału Dni Zgorzelca 2017 już za nami, jeśli kogoś tam zabrakło, to ma…

Relacja z Międzynarodowego Dnia Inwalidy 2017 w Zgorzelcu

W dniach od 23 do 25 marca w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu odbyło się trzecie naukowe…