Benefitowe Andrzejki w Klubie QlturKombinat w Pieńsku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 29 listopada (piątek) o godz. 20:30 odbęczie się koncert Benefitowe Andrzejki w Klubie QlturKombinat w Pieńsku.

Podczas koncertu wystąpią: KORDON, NON PRESIDENT, AMANITA MUSCARIA oraz KOSMOC MEGA SOUND SYSTEM.

KoRdon - zespół punk rock'owy, powstały w październiku 2012. Średnia wieku członków zespołu to 18 lat. Debiutował na przeglądzie amatorskich zespołów "Muzyczna Zadyma" w Zgorzeleckim MDK, gdzie zajął 1.miejsce. Mówią, że ich największym marzeniem jest występ na dużej scenie i chcą aby to co tworzą, było przekazywane do dużego grona odbiorców, nie tylko jako instrumenty, ale też jako słowa, którymi starają się przekazać pewne wartości. Każdy z nich czerpie inspiracje ze swoich ulubionych zespołów, dzięki temu muzyka, jest świetnym połączeniem ich różnych upodobań.

NON PRESIDENT - zespół crust punkowy,pochodzący z Wojcieszowa. Kapela znana już w Pieńsku. Grają muzykę która przypadnie do gustu każdemu, kto lubi szybkie i nieznośne dźwięki.

AMANITA MUSCARIA - grają hardcore punk, już od wielu, wielu lat. Zespół znany i rozpoznawalny dzięki swojej postawie, tekstom, a przede wszystkim dynamicznym i pełnym energii koncertom, których zagrali bardzo, bardzo wiele. Scenę dzielili z kanadyjskim Nomenanso, a także z Apatią, Upside Down, 1125, Eye for an Eye, Analogs, Armią, Houk, Dr Flaischmanem, Enstand, Need of Activity, N.V.U, Gauneri, Houba, Lewisit i mnóstwem innych zespołów.

Na miejscu będzie bufet z wegetariańskim jedzeniem. O godzinie 00:02 będzie pociąg umożliwiający powrót do Zgorzelca.

Wstęp 15zł (cały dochód przeznaczony na remont klubu). Adres: Dąbrowskiego 44, 59-930 Pieńsk{dmMaps strt="1385198793" DO NOT EDIT/REMOVE, HIDDEN ON THE FRONTEND ;) }

 

Zobacz również

RELACJA Z FINAŁU DNI ZGORZELCA 2017 - II DZIEŃ (NIEDZIELA)

Niedziela 25 czerwca była ostatnim dniem tegorocznych Dni Zgorzelca 2017. Jak zwykle…

Relacja z Finału Dni Zgorzelca 2017 - I dzień (sobota)

Pierwszy dzień Finału Dni Zgorzelca 2017 już za nami, jeśli kogoś tam zabrakło, to ma…

Relacja z Międzynarodowego Dnia Inwalidy 2017 w Zgorzelcu

W dniach od 23 do 25 marca w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu odbyło się trzecie naukowe…