Celtycka uczta- Brian McCombe oraz Yvon Riou w Piwnicy Paryskiej w Bolesławcu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dnia 20 listopada (środa) o godz. 19:00 odbędzie się Celtycka uczta- wystąpi duet Brian McCombe (śpiew i dudy) oraz Yvon Riou (gitara), w Piwnicy Paryskiej w Bolesławcu.

Muzycy są członkami znanego w Polsce zespołu The Brian McCombe Band. Grupa, nawiązuje do tradycyjnych irlandzkich i szkockich rytmów. Wielkim atutem zespołu jest charakterystyczny głos wokalisty. Występy zespołu zyskały międzynarodową sławę jako energiczne i żywiołowe przedstawienia.

Koncerty Briana Mc Combe’a są zawsze niezapomnianym doświadczeniem trzymającym słuchacza w napięciu od pierwszego do ostatniego taktu.
Muzyka zespołu zakorzeniona w irlandzkiej tradycji zachwyca pasją i wyrazem zarówno w dynamicznych tańcach i pieśniach, jak i w nastrojowych balladach.

Głos Briana Mc Combe’a uważany jest za najlepszy i najbardziej oryginalny pośród wielkiej gromady celtyckich wokalistów. Bezpośredniość i otwartość artysty sprawia, że publiczność przedłuża bisami koncerty wszędzie tam, gdzie wokalista ten się pojawi. Nie inaczej było w 2008 roku, gdy Brian McCombe gościł w Piwnicy Paryskiej

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w Piwnicy Paryskiej.
Adres: Ul. Komuny Paryskiej 34 59-700 Bolesławiec{dmMaps strt="1384156000" DO NOT EDIT/REMOVE, HIDDEN ON THE FRONTEND ;) }

 

Zobacz również

RELACJA Z FINAŁU DNI ZGORZELCA 2017 - II DZIEŃ (NIEDZIELA)

Niedziela 25 czerwca była ostatnim dniem tegorocznych Dni Zgorzelca 2017. Jak zwykle…

Relacja z Finału Dni Zgorzelca 2017 - I dzień (sobota)

Pierwszy dzień Finału Dni Zgorzelca 2017 już za nami, jeśli kogoś tam zabrakło, to ma…

Relacja z Międzynarodowego Dnia Inwalidy 2017 w Zgorzelcu

W dniach od 23 do 25 marca w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu odbyło się trzecie naukowe…