Koncert Kameralny w Szkole Muzycznej w Zgorzelcu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

16 października (środa) o godz. 16:30 w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu odbędzie się Koncert Kameralny w wykonaniu pedagogów szkoły: Anny Krupy, która zagra na skrzypcach oraz Izabeli Dulińskiej, która zagra na fortepianie.
W programie usłyszymy IV Sonatę c-moll BWV 1017 Jana Sebastiana Bacha oraz Sonatę A-dur na fortepian i skrzypce Cesara Francka. Anna Krupa jest absolwetnką Wydziału Edukacji Muzycznejoraz Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznejim. Karola Lipiśnkiego we Wrocławiu. Obecnie pracuje jako nauczyciel gry na skrzypcachw szkołach muzycznych w Bystrzycy Kłodzkiej oraz w Zgorzelcu. Izabela Dulińska jest absolwetnką Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, a obecnie studentką Podyplomowych Studiów Mistrzowskich w zakresie Kameralistyki na tejże uczelni. Aktualnie pracuje jako nauczyciel gry na fortepianie i akompaniator w szkołach muzycznych we Wrocławiu oraz w Zgorzelcu. Serdecznie zapraszamy społeczność zgorzelecką, a zwłaszcza wszystkich melomanów do Państwowej Szkoły Muzycznej przy ulicy Langiewicza na Koncert Kameralny.
Wstęp wolny. Adres: ul. Langiewicza 29 59-900 Zgorzelec{dmMaps strt="1381736543" DO NOT EDIT/REMOVE, HIDDEN ON THE FRONTEND ;) }
źródło: psm I i II stopnia w Zgorzelcu

 

Zobacz również

RELACJA Z FINAŁU DNI ZGORZELCA 2017 - II DZIEŃ (NIEDZIELA)

Niedziela 25 czerwca była ostatnim dniem tegorocznych Dni Zgorzelca 2017. Jak zwykle…

Relacja z Finału Dni Zgorzelca 2017 - I dzień (sobota)

Pierwszy dzień Finału Dni Zgorzelca 2017 już za nami, jeśli kogoś tam zabrakło, to ma…

Relacja z Międzynarodowego Dnia Inwalidy 2017 w Zgorzelcu

W dniach od 23 do 25 marca w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu odbyło się trzecie naukowe…