rekreacja - odpoczynek w regionie turystyka - co warto zwiedzić wydarzenia - zaplanuj wolny czas uslugi - firmy i ich oferty panoramy

misja wregionie.pl

Wregionie.pl jest odpowiedzią na nudę tysięcy osób zamieszkałych na trójstyku Polski, Czech i Niemiec. Jest to pierwszy portal na dolnym śląsku udostępniający w prosty i czytelny sposób informację z polski jak i z zagranicy. Pytaliśmy napotkane osoby co można robić w ich regionie, jak spędzać wolny czas. Ile potrzebujemy gotówki w portfelu abyśmy w spokoju mogli korzystać z wybranych atrakcji. Część zapytanych wzruszała rękoma, część wybuchała śmiechem. Parę osób tłumaczyło nam historię tych miejsc twierdząc, że kiedyś i owszem ale dziś już nie ma co tu robić. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się sprawie i doszliśmy do wniosku, że ludność zamieszkała w rejonie trójstyku jest po prostu niedoinformowana. Brakuje im przewodnika, informatora który poinformowałby ich o atrakcjach czekających niemal na każdym kroku.

Po miesiącach ciężkiej pracy przedstawiamy portal WREGIONIE.PL ,który zmieni terminologię „turystyka“ na ziemiach trójstyku Polski, Czech i Niemiec.

Dzięki nieustannie rozwijającej się współpracy z przedsiębiorcami, ośrodkami kultury, urzędami gmin i miast, prywatnymi fascynatami turystyki pozyskujemy najnowsze, sprawdzone informacje o obiektach i wydarzeniach w rejonie trójstyku.

Jako pierwsi dajemy możliwość oceny i skomentowania opublikowanych informacji. Dzięki nam w wiarygodny sposób będziesz mógł stwierdzić, co inni myślą o danej atrakcji, miejscu, firmie…

Firmy dzięki głosom naszych czytelników będą mogły dostosować swoje usługi do wymagań klientów.

Zapraszamy do korzystania z naszej bazy informacji.

Rozpocznij swój dzień z portalem wregionie.pl - zespół redakcyjny

poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

  Polub wregionie.pl na Facebooku!